• baner3.jpg
  • baner1.jpg
  • baner-4.jpg

Czy potrzebujesz adwokata

Kiedyś MOŻE to jednak nastąpić. Jesteś zagubiona, masz tego dość, nie wiesz co masz zrobić. Wytrzymałaś już długo, lecz dłużej już nie możesz i co najważniejsze NIE CHCESZ. Odmierzyłaś na szali wszelkie Za i PRZECIW.

Wyszło 'ZA rozstaniem'.

Zanim rzucisz partnerowi pozew o rozwód może warto byś pomyślała o wizycie u adwokata. Złożenie pozwu o rozwód powinno być PRZEMYŚLANE i co najważniejsze PRZYGOTOWANE.
Rozwód najczęściej to jak pójście na wojnę. Trzeba zabezpieczyć tyły i opracować strategię. Nie masz już ani czasu ani sił by się pomylić.

To, co pragnę drogim Paniom w tym miejscu powiedzieć, to to, by wybór adwokata był świadomy i przemyślany. Bardzo często od fachowości tej osoby zależeć będzie Wasza przyszłość i komfort następnych kilkunastu miesięcy a może i dłuższego okresu czasu.

Pamiętajmy, że adwokat nie jest cudotwórcą, lecz powinien udzielić Wam istotnych wskazówek w przygotowywaniu sprawy, przedstawić zagrożenia i wskazać najlepsze dla Was rozwiązania, również finansowe.

To czy sprawnie poprowadzi Waszą sprawę zależy od jego wiedzy, doświadczenia i UMIEJĘTNOŚCI wykorzystania dostarczonych przez nas detektywów, dowodów.
W rozmowach z Klientkami zawsze powtarzam, że adwokat mocny jest dowodami, które mu dostarczamy. Im ma więcej dowodów w sprawie tym większe szanse na szybki sukces.
Wybierz więc, sprawdzonego adwokata, który umie doradzić, który wie czego oczekujesz i idzie w tym kierunku, i który umie pracować z licencjonowanymi detektywami. Detektyw z licencją dostarcza wiedzy, którą możesz przedstawić w Sądzie jako wartościowy materiał dowodowy. Detektywa również możesz powołać jako wiarygodnego świadka w sprawie.