• baner3.jpg
  • baner1.jpg
  • baner-4.jpg

Jak sprawdzić czy żona mnie zdradza?

Zdradzają nie tylko Panowie, zdradzają też żony.

Kobiety potrafią lepiej się kamuflować, dłużej utrzymają zdradę w tajemnicy i gdy chcą osiągnąć cel potrafią być równie wyrafinowane.

Zdradzająca żona wychodzi na zakupy i wraca bez nich, dzwoni do was by pod pretekstem dowiedzieć się gdzie jesteście i kiedy wracacie.

Szczególnie muszą uważać Panowie, którzy pracują ponad miarę, w innych miejscowościach niż miejsce zamieszkania. Panie, często do utrzymywania kontaktów ' nowych' wykorzystują swoją pracę  jeżeli jest to praca ruchoma typu przedstawiciel handlowy, choć przyznam nie ma tu reguły.

Chcesz być pewnym czy coś się święci? Sprawdź sekretne zakamarki w domu czy w  mieszkaniu w poszukiwaniu nowej - seksownej bielizny. Jeżeli znalazłeś bieliznę, której nie widziałeś, a która była skrzętnie schowana to….. na 99% masz kłopot.

Zmiana fryzury, kosmetyczka, paznokcie a może do tego jeszcze nowa dieta cud… masz przechlapane.

A sex? Przestała sama prowokować pójście do łóżka, wręcz ociąga się i ta stale 'boląca głowa', to już uwieńczenie całości.

Zdarzały się również takie sytuacje, kiedy żona dążąca do rozwodu prowokowała winę męża. Panie potrafią sfingować  nawet napaść męża na siebie. Oj kobietki… :)

Jeżeli masz podejrzenia, że Twoja małżonka Cię zdradza, pamiętaj o podstawowej zasadzie  NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ do kłótni, podniesionego głosu a już nie wspomnę o rękoczynach. Doskonale wiem, że nie będzie to łatwe  . Doradzę w jaki sposób poprowadzić sprawę, aby uzyskać pożądany efekt i jak najszybciej zakończyć sprawę rozwodową.
 

Dowody zdrady żony

Podsumowując  ten wątek chcę  pokazać, że zdradzają  Panowie i Panie choć każda płeć nieco inaczej. Głównie wynika to z predyspozycji płci do pewnych zachowań jednak jedno  jest pewne..każda ze stron chce WYGRAĆ ROZWÓD, ukryć swoją winę i wybielić siebie.

Rozwód to w pewnym sensie gra, to SZTUKA WOJNY

 

Gdy chcesz atakować armię, oblegać miasto lub zabić kogoś, musisz najpierw zdobyć wiedzę o broniących generałach, ich gościach, strażnikach ich bram i ich sługach. Niech zajmą się tym twoi szpiedzy.
Sun Zi